26 вересня 2022    
Пошук
Головна » Новини
10.02.2015

Делегація Рахункової палати взяла участь
у I засіданні робочої групи EUROSAI з аудиту коштів,
виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф

 

Під головуванням Рахункової палати 5 лютого 2015 року в м. Люксембург (Велике Герцогство Люксембург) відбулося І засідання робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф.

Захід було організовано Рахунковою палатою спільно з Європейським судом аудиторів.

Голова Рахункової палати Р.М. Магута очолив делегацію ВОФК України на згаданому засіданні, в якому взяли участь Президент Європейського суду аудиторів В. Кальдейра, Президент Вищої палати контролю Республіки Польща К. Квятковські разом із представниками 17 вищих органів фінансового контролю, що входять до складу робочої групи.

Під час пленарної сесії делегати обмінялися досвідом з питань кращої практики проведення аудитів у сфері попередження та ліквідації наслідків катастроф та методики впровадження міжнародних стандартів INTOSAI серії 5500. Були представлені результати міжнародного координованого аудиту (контролю) використання коштів, виділених на попередження і ліквідацію природних пожеж, а також спільного звіту про результати міжнародного координованого аудиту (контролю) використання бюджетних коштів, виділених на попередження і ліквідацію наслідків катастроф.

У рамках І засідання робочої групи відбулися двосторонні зустрічі Голови Рахункової палати Р.М. Магути із Президентом Європейського суду аудиторів В. Кальдейрою та Президентом Вищої палати контролю Республіки Польща К. Квятковські. Співрозмовниками було обговорено поточний стан і перспективи інтенсифікації двостороннього та багатостороннього співробітництва, зокрема в частині удосконалення механізмів контролю за фінансовою і технічною допомогою Європейського Союзу Україні, залучення вказаних ВОФК до подальшого моніторингу стану виконання рекомендацій міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду «Укриття», а також інші актуальні питання взаємодії.

За результатами засідання було затверджено Стратегію та План діяльності робочої групи на період 2015 - 2017 роки, а також звіт Секретаріату про проведену роботу з метою їх подальшого представлення у ході XLIII засідання Керівної ради EUROSAI (10 березня 2015 року, м. Хельсінкі, Фінляндська Республіка).

Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України