26 вересня 2022    
Пошук
Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
«Контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до Державного бюджету України та їх використанням здійснює Рахункова палата»
Конституція України, стаття 98
Рахункова палата перевірила використання із держбюджету у 2018 році 11,5 млрд грн на місцеві дороги 05.07.2019
Рахункова палата провела аудит ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах  детальніше »
Валерій Пацкан: Рахункова палата перевірить ефективність управління об'єктами державної власності у нафтогазовому комплексі 01.07.2019
Рахункова палата перевірить ефективність управління об'єктами державної власності у нафтогазовому комплексі, що мають фінансові наслідки для державного бюджету. Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан за результатами позачергового засідання інституції  детальніше »
Звіт Мінекономрозвитку щодо системи публічних закупівель лише фрагментарно розкриває стан її функціонування - Рахункова палата 01.07.2019
Звіт Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, що містить аналіз функціонування системи публічних закупівель та узагальнену інформацію про результати здійснення контролю у сфері закупівель за 2018 рік, лише фрагментарно розкриває стан її функціонування. Такий висновок зробила Рахункова палата за підсумками аналізу  детальніше »
Привітання Голови Рахункової палати Валерія Пацкана з Днем Конституції 27.06.2019
Шановні колеги! Основний Закон – це не просто важливий документ, це своєрідний паспорт держави, відображення наших цінностей, основа розбудови і розвитку України  детальніше »
Американські експерти ділитимуться досвідом з фахівцями Рахункової палати як побудувати надійну систему аудиту суспільних коштів 27.06.2019
Представники компанії «Менеджмент Системз Інтернешнл» (MSI) протягом тижня ділитимуться досвідом з фахівцями Рахункової палати, як побудувати надійну систему аудиту суспільних коштів. Про найбільш ефективні методи цього процесу експерти розповідатимуть українським аудиторам на прикладі роботи Вищого органу аудиту США – GAO  детальніше »
Вищі органи аудиту низки країн зацікавлені у проведенні спільних міжнародних аудитів у сфері природно-техногенної безпеки 27.06.2019
Про це заявив член Рахункової палати Віктор Богун, представляючи на засіданні Рахункової палати результати проведення П'ятого засідання Робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф, що відбулося наприкінці квітня у Тирані (Республіка Албанія) під головуванням Рахункової палати України  детальніше »
Валерій Пацкан зустрівся з колективом Рахункової палати з нагоди Дня Державної служби і Дня Конституції 26.06.2019
У неділю світова спільнота відзначала День Державної служби. Щиро вітаю вас з професійним святом! Щоденна кропітка праця держслужбовців часто буває непомітна, але саме від вашої ефективної роботи залежить багато соціальних і економічних перетворень в країні», – зазначив Валерій Пацкан  детальніше »
Надання лише податкових пільг для підприємств літакобудування недостатньо для стабільного розвитку цієї галузі - Рахункова палата 26.06.2019
Підприємства літакобудування у 2017–2018 роках отримали податкові пільги на загальну суму 2,3 млрд грн, але це суттєво не вплинуло на розвиток літакобудівної промисловості в цілому. Звіт про результати аналізу ефективності застосування суб'єктами господарювання податкових пільг та їх вплив на розвиток літакобудування затверджений на засіданні Рахункової палати. Відповідальний за проведення аудиту – член Рахункової палати Цезар Огонь  детальніше »
Валерій Пацкан: Рахункова палата вивчить можливість проведення аудиту ефективності управління ГТС 25.06.2019
Рахункова палата вивчить можливість проведення аудиту ефективності управління газотранспортною системою України. Як повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Рахункової палати  детальніше »
Аудитори Рахункової палати пройшли підвищення кваліфікації в Польщі 24.06.2019
Аудитори Рахункової палати пройшли підвищення кваліфікації в Польщі. Впродовж декількох днів працівники Вищої палати контролю Республіки Польща (NIK) ділилися з 30-ма українськими аудиторами досвідом, як підвищити якість контролю за ефективністю використання коштів державного бюджету.  детальніше »
Привітання Голови Рахункової палати Валерія Пацкана з нагоди Дня державної служби 21.06.2019
Шановні колеги! Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем державної служби! Всі країни потребують компетентної розвиненої держслужби, від ефективної роботи якої залежить багато соціальних і економічних перетворень та загалом розбудова державності. Адже сильні і успішні державні органи – запорука сильної держави.  детальніше »
Валерій Пацкан: Передумов для дефолту в Україні немає 21.06.2019
В Україні наразі немає передумов оголошення дефолту. Про це в інтерв'ю «Обозреватель» заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан  детальніше »
Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету підприємствами вугільної галузі 21.06.2019
Рахункова палата проводить аудит ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості України на державну підтримку вугледобувних підприємств для часткового покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції. Відповідальний за проведення аудиту – член Рахункової палати Ігор Яремчук  детальніше »
Валерій Пацкан: Рахункова палата вивчатиме досвід ОАЕ з проведення аудитів у сфері надходжень до держбюджету від газовидобувної галузі 20.06.2019
Рахункова палата вивчатиме досвід Державної аудиторської інституції ОАЕ з проведення аудитів у сфері надходжень до державного бюджету від господарської діяльності у нафто- і газовидобувній, а також нафто- і газопереробній промисловості. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час брифінгу у Верховній Раді України  детальніше »
Аудитори Рахункової палати перейматимуть досвід ОАЕ у боротьбі з корупцією і проведенні IT-аудитів 20.06.2019
Голова Рахункової палати Валерій Пацкан і Президент INTOSAI, Президент Державної аудиторської інституції ОАЕ Харіб Саїд Аль Амімі підписали Меморандум про взаєморозуміння між Державною аудиторською установою Об'єднаних Арабських Еміратів та Рахунковою палатою України. Сторони, зокрема, домовились, що аудитори Рахункової палати перейматимуть досвід ОАЕ у боротьбі з корупцією і проведенні IT-аудитів  детальніше »
Валерій Пацкан: За п'ять місяців недонадходження до загального фонду держбюджету становлять вже 50,2 млрд грн 19.06.2019
У результаті недонадходжень доходів, державних запозичень і коштів від приватизації державного майна план надходжень загального фонду держбюджету у січні-травні не виконано 50,2 млрд гривень. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан на засіданні Комітету з питань бюджету, презентуючи Висновок Рахункової палати про результати аналізу виконання закону про Державний бюджет України на 2019 рік у першому кварталі та інформацію щодо виконання державного бюджету у поточному році  детальніше »
Валерій Пацкан на форумі в Одесі: Рахункова палата готова допомогти ОТГ формувати бюджет і більш ефективно використовувати кошти 18.06.2019
Рахункова палата готова бути партнером для територіальних громад, щоби гроші на місцях використовувалися більш прозоро і ефективно, що сприятиме розбудові міст, містечок і селищ, розвитку інфраструктури та загалом соціально-економічному розвитку регіону. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час виступу на ХV Українському муніципальному форумі, що проходить в Одесі  детальніше »
Валерій Пацкан: Збільшення кількості спільних міжнародних аудитів в сфері природно-техногенної безпеки дозволить запобігати виникненню катастроф 13.06.2019
Вищі органи аудиту світу повинні збільшити кількість міжнародних координованих аудитів в сфері природно-техногенної безпеки для запобігання виникненню катастроф та мінімізації їх збитків. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час 50-го засідання Керівної ради EUROSAI в Юрмалі.   детальніше »
Роз'яснення Рахункової палати щодо рейтингу найбільш неефективних розпорядників бюджетних коштів у 2018 році 04.06.2019
Після звіту Голови Рахункової палати Валерія Пацкана у Верховній Раді і, зокрема, оприлюднення рейтингу найбільш неефективних розпорядників бюджетних коштів у 2018 році, деякі міністерства і відомства почали маніпулювати цифрами і на власний розсуд інтерпретувати подану інформацію. Рахункова палата без оціночних суджень і лише мовою цифр пояснює, за яким принципом і чому саме ці 5 установ за підсумками 2018 року неефективно управляли бюджетними коштами та їх використовували  детальніше »
Валерій Пацкан: Наступна Верховна Рада має запровадити електронний бюджет 29.05.2019
Рахункова палата – активний учасник бюджетного процесу. Ми з року в рік аналізуємо проекти держбюджету і даємо свої рекомендації, щоб він краще відповідав пріоритетам та можливостям держави і потребам громадян. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, презентуючи у Верховній Раді звіт Рахункової палати за 2018 рік  детальніше »
Валерій Пацкан: Рахункова палата склала рейтинг найбільш неефективних розпорядників бюджетних коштів 29.05.2019
За підсумками проведених у 2018 році аудитів Рахункова палата склала рейтинг найбільш неефективних розпорядників бюджетних коштів. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, презентуючи у Верховній Раді звіт Рахункової палати за 2018 рік  детальніше »
Валерій Пацкан представить у Верховній Раді Звіт Рахункової палати за 2018 рік 28.05.2019
У середу, 29 травня, Голова Рахункової палати Валерій Пацкан представить Звіт Рахункової палати за 2018 рік у Верховній Раді. Презентація звіту відбудеться орієнтовно о 12:30  детальніше »
Валерій Пацкан: У 2018 році ми перевірили 598 об'єктів і встановили порушень на близько 17 млрд грн 28.05.2019
За 2018 рік аудитори Рахункової палати встановили порушень на загальну суму близько 17 млрд грн. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, презентуючи Звіт Рахункової палати за 2018 рік у Комітеті Верховної Ради з питань бюджету  детальніше »
Валерій Пацкан: Вже у I кварталі 2019 року збільшено річний план як державних запозичень, так і витрат на погашення боргу на 40 млрд грн 28.05.2019
У першому кварталі 2019 року збільшено річний план як державних запозичень, так і витрат на погашення боргу на 40 млрд грн, з них план на перший квартал – на 31,5 млрд грн. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, представляючи Висновок про результати аналізу виконання закону про державний бюджет на 2019 рік у першому кварталі на засіданні Рахункової палати  детальніше »
Валерій Пацкан: Верховна Рада має невідкладно заслухати Звіт Рахункової палати за 2018 рік. Він стане цікавим і для депутатів, і для нової влади 27.05.2019
Верховна Рада ще цього скликання має заслухати Звіт Рахункової палати за 2018 рік. Про це під час погоджувальної ради керівників фракцій та комітетів Верховної Ради заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан  детальніше »
Валерій Пацкан: Світовий банк зацікавлений у залученні Рахункової палати до аудитів інфраструктурних проектів, які в Україні реалізовуватимуться за його підтримки 24.05.2019
Світовий банк зацікавлений у залученні Рахункової палати до аудитів інфраструктурних проектів, які в Україні реалізовуватимуться за підтримки Банку. Про це йшлося під час зустрічі Голови Рахункової палати Валерія Пацкана з Директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен  детальніше »
Рахункова палата пропонує запровадити монетизацію адресної допомоги для підвищення соцзахисту депортованих осіб 21.05.2019
Рахункова палата пропонує запровадити монетизацію адресної допомоги для підвищення соціального захисту депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України  детальніше »

Офіційні повідомлення
Офіційні повідомлення
Надання лише податкових пільг для підприємств літакобудування недостатньо для стабільного розвитку цієї галузі - Рахункова палата
Роз'яснення Рахункової палати щодо рейтингу найбільш неефективних розпорядників бюджетних коштів у 2018 році
Валерій Пацкан: У 2018 році ми перевірили 598 об'єктів і встановили порушень на близько 17 млрд грн
Події та зустрічі
Події та зустрічі
Американські експерти ділитимуться досвідом з фахівцями Рахункової палати як побудувати надійну систему аудиту суспільних коштів
Аудитори Рахункової палати перейматимуть досвід ОАЕ у боротьбі з корупцією і проведенні IT-аудитів
Валерій Пацкан: Збільшення кількості спільних міжнародних аудитів в сфері природно-техногенної безпеки дозволить запобігати виникненню катастроф
Бюлетені
Регулярні звіти про доходи і видатки Державного бюджету України мають бути оприлюднені.
Про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2015-2016 роках та I півріччі 2017 року Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною
Висновки щодо проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік"
Звіти
Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України