27 червня 2022

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про "День Уряду України" у січні 2003 року

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести "День Уряду України" у Верховній Раді України у січні 2003 року з порядком денним "Про заходи Кабінету Міністрів України щодо виконання законодавства про мінімізацію збитків від руйнівної дії паводків і повеней, захист населених пунктів, народногосподарських об'єктів і земель від шкідливої дії вод".

2. Запропонувати Кабінету Міністрів України визначити доповідача, підготувати аналітичні та довідкові матеріали з цих питань і надати їх народним депутатам України не пізніше п'яти днів до проведення "Дня Уряду України".

3. Комітетам Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, з питань будівництва, транспорту і зв'язку, з питань бюджету, з питань аграрної політики та земельних відносин узагальнити пропозиції народних депутатів України і матеріали, які будуть подані Кабінетом Міністрів України, підготувати співдоповідь та відповідні проекти рішень Верховної Ради України з питання, що розглядатиметься на "Дні Уряду України".

4. Доручити Рахунковій палаті здійснити перевірку цільового використання коштів, передбачених на реалізацію програм, спрямованих на мінімізацію збитків від руйнівної дії паводків і повеней, захист населених пунктів, народногосподарських об'єктів і земель від шкідливої дії вод, протягом 1994 - 2002 років і про результати перевірки поінформувати Верховну Раду України при розгляді цього питання на "Дні Уряду України" у січні 2003 року.

Голова Верховної Ради
України