27 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2008 рік
06.11.2008

ВОФК України і Болгарії - співробітництво на взаємовигідній основі

У четвер, 6 листопада, завершився робочий візит до України делегації Рахункової палати  Республіки Болгарія, очолюваної його керівником - Президентом Рахункової палати Болгарії  Валерієм Дімітровим.

У ході зустрічей із зарубіжними колегами Голова Рахункової палати України Валентин Симоненко коротко ознайомив їх з інституціональним розвитком Рахункової палати України, основними напрямками роботи та проблемами, над вирішенням яких працює РПУ. Відбувся також обмін думками щодо подальшого співробітництва вищих органів фінансового контролю двох країн. Значну увагу учасники зустрічі приділили аналізу виконання Плану спільних дій на 2008-2010 роки, який  узгоджено та підписано керівниками обох інституцій рік тому.

Ним, зокрема, передбачено проведення паралельних аудитів виконання положень Бухарестської конвенції про захист Чорного моря від забруднення та у сфері охорони здоров´я, організацію спільного семінару з питань державного боргу, навчання і обмін експертами у сфері розробки національних стандартів аудиту та адаптації стандартів аудиту INTOSAI, а також підготовку посібника з аудиту, в якому знайде своє відображення краще з досвіду роботи ВОФК.

Під час обговорення проведення паралельного аудиту виконання положень Бухарестської конвенції про захист Чорного моря від забруднення Валентин Симоненко і Валерій Дімітров дійшли спільної думки  стосовно доцільності залучення  до даного заходу представників ВОФК інших країн, що приєдналися до Бухарестської конвенції, з перспективою  тривалої співпраці  в цьому питанні.

Крім того,  керівники Рахункових палат України та Болгарії розглянули можливість проведення аналізів і спільних аудитів виконання конкретних економічних угод та міжнародних проектів між Україною і Болгарією, а також з інших питань, які представляють спільний інтерес для обох країн.

Гості, в ході триденного робочого візиту, мали змогу також ознайомитися з визначними історико-архітектурними пам´ятками столиці України та Київської області.

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України