28 вересня 2022    
Пошук
Головна » Про цей сайт
04.08.2004

Веб-портал Рахункової палати України створено з метою підвищення ефективності та прозорості її діяльність, яка спрямована на зміцнення державного фінансового контролю, боротьбу з порушеннями та зловживаннями при використанні бюджетних коштів. Правовими засадами розробки Порталу є Конституція України, Закон України "Про інформацію", Указ Президента України № 325/2001 від 17 травня 2001 року "Про підготовку пропозицій щодо забезпечення гласності та відкритості діяльності органів державної влади", Закон України "Про Рахункову палату".

Портал містить загальні відомості про Рахункову палату, нормативно-правову базу, що регулює її діяльність, знайомить з результатами контрольної, експертної та аналітичної діяльності, публікаціями ЗМІ про діяльність Рахункової палати, надає перелік Інтернет-ресурсів на web-сервери державних органів України та органів фінансового контролю інших країн світу.

На порталі також доступні сучасні інформаційні сервіси. Так, сервіс "Підписка на новини" дозволяє отримувати розсилку анонсів нової інформації, яка зґявилася на порталі. Для співробітників Рахункової палати, які знаходяться за межами своїх робочих місць, є можливість віддалено працювати з поштовою скринькою, яка знаходиться на поштовому сервері Рахункової палати ac-rada.gov.ua.

Інформаційну підтримку Веб-порталу Рахункової палати України здійснює Управління інформаційних ресурсів та технологій.

Технічну розробку та підтримку Порталу здійснює Компанія Softline.

При розробці Порталу були використані висновки аналітичного звіту "Найкращий досвід використання інтернет-сайтів Вищими органами аудиту 30 країн світу та рекомендації щодо удосконалення інтернет-порталу Рахункової палати України", наданого Програмою Врядування Програми розвитку Організації Обґєднаних Націй (UNDP Governance Programme).

Портал розроблено для застосування в таких веб-браузерах: Internet Explorer 5.0 та вище, Netscape версії 6.2 та вище, Opera 6.0 і вище та під наступні операційні системи: ОС Windows, Linux, Mac, Unix. Сервер оптимізовано для перегляду на моніторі з розподільчою здатністю екрану 1024x768 пікселей.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України