23 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2009 рік
23.10.2009

ВОФК України і Латвійської Республіки
підписали Угоду про співробітництво

23 жовтня 2009 року відбулася офіційна зустріч Голови Рахункової палати України Валентина Симоненка з делегацією Державного аудиторського офісу Латвійської Республіки на чолі з Генеральним аудитором Латвії пані Інгуною Судрабою.

Валентин Симоненко та пані Інгуна Судраба обмінялися думками щодо шляхів поглиблення співробітництва між вищими органами фінансового контролю (ВОФК) обох країн, обговорили спільні проблеми, вирішення яких дало б змогу значно підвищити ефективність та результативність контрольно-аналітичних заходів, що проводяться державними аудиторами.

Члени латвійської делегації ознайомилися з роботою Колегії Рахункової палати України та зустрілися з членами Колегії.

Офіційна зустріч завершилась підписанням Угоди про співробітництво між Рахунковою палатою України та Державним аудиторським офісом Латвійської Республіки.

Своїми підписами цей документ скріпили Голова Рахункової палати України Валентин Симоненко та Генеральний аудитор Латвії пані Інгуна Судраба.

За результатами зустрічі сторони також домовились про подальші кроки практичної реалізації Угоди і поглиблення співпраці як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій EUROSAI та INTOSAI, членами яких вони є.

Зокрема, як зазначив Голова Рахункової палати України Валентин Симоненко, аудиторам належить вивчити 17 міждержавних угод, укладених Україною та Латвією, щоб виявити серед них «найслабкішу ланку» і провести її паралельний аудит.

Для довідки:

Рахункова палата України активно співпрацює з вищими органами фінансового контролю інших держав. Державний аудиторський офіс Латвійської Республіки - двадцятий ВОФК, з яким підписано двосторонню Угоду про співробітництво.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України