16 травня 2022
Головна » Архів » Події » 2009 рік
07.12.2009

«У нас нема зерна неправди за собою»

7 грудня відбулося урочисте зібрання з нагоди 13-ї річниці діяльності Рахункової палати.

Аудиторів привітав Президент України Віктор Ющенко. Він зазначив, що не знає в державі інституції, яка би не довіряла висновкам Рахункової палати. За 13 років цей незалежний конституційний орган фінансового контролю прошов блискавичний шлях, зробивши внесок у становлення і розвиток фінансової системи держави. Сьогодні основні засади діяльності Рахункової палати - це принциповість, прозорість і високий професіоналізм.

Механізм управління державними фінансами ще далеко не досконалий, зазначив Віктор Ющенко і висловив переконаність у тому, що завдяки праці фахівців він удосконалюватиметься і наближатиметься до європейських стандартів.

Президент України присвоїв Голові Рахункової палати Валентинові Симоненку звання «Герой України» і вручив орден «Золота Зірка». Глава держави високо оцінив особисті заслуги Голови Рахункової палати у становленні і подальшій діяльності інституції: «Цей орган відбувся завдяки великим особистим заслугам Валентина Костянтиновича. Маю за честь говорити про те, що його праця вплинула на становлення правової, фінансової, бюджетної, економічної систем нашої держави. І його заслуга є в тому, що Рахункова палата призначена зовнішнім аудитором ОБСЄ».

Державними і почесними нагородами Президента також були відзначені кращі працівники Рахункової палати.

Валентин Симоненко, дякуючи високому гостеві за визнання, вітаючи колектив Рахункової палати, зазначив, що аудитори завжди керуються принципом правди, а не ситуації, і процитував Тараса Шевченка: «Ми просто йшли: у нас нема зерна неправди за собою».

На згадку про подію Голова Рахункової палати подарував Президентові альпіністський льодоруб, який побував на одній з вершин Паміру, що має назву пік Україна.