01 липня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2009 рік
28.12.2009

Керівники рахункових палат України та Російської Федерації провели консультації з питань двостороннього співробітництва на 2010 рік

28 грудня 2009 року в м. Москві керівники рахункових палат України та Російської Федерації провели консультації з питань двостороннього співробітництва між вищими органами фінансового контролю України та Росії на 2010 рік.

У рамках консультацій сторони обговорили план спільних дій на 2010 рік та підписали Рішення про проведення паралельної перевірки ефективності використання державних коштів та інших джерел фінансування, спрямованих на регулювання, охорону, вивчення та відтворення водних біологічних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки в Азово-Чорноморському рибопромисловому басейні.

Згідно з графіком аудит буде завершено у IV кварталі 2010 року. Результати цієї паралельної перевірки будуть оформлені у вигляді меморандуму та надалі використані сторонами при підготовці міжнародного координованого аудиту захисту Чорного моря від забруднення, передбаченого планом роботи спеціальної групи EUROSAIз аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф, на 2009 - 2011 роки.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України