18 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2010 рік
22.06.2010

У Рахунковій палаті України відбудеться зустріч учасників міжнародного координованого аудиту захисту Чорного моря від забруднення

23 червня 2010 року в Рахунковій палаті буде проведено робочу зустріч учасників міжнародного координованого аудиту захисту Чорного моря від забруднення.

Участь беруть представники Рахункової палати Росії, Контрольної палати Грузії, Аудиторського суду Румунії, Аудиторського суду Туреччини, Рахункової палати України. Головуючий - Заступник Голови Рахункової палати України О.С. Яременко.

Обговорюватимуться питання стану проведення національних аудитів, їхні попередні результати та проблемні питання, що виникають у процесі роботи. З основною доповіддю на цю тему виступить головний контролер - директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Рахункової палати України М.Я. Шулежко. Про стан підготовки і проведення національних аудитів із зазначеної теми зроблять повідомлення також представники вищих органів фінансового контролю Грузії, Румунії, Російської Федерації та Туреччини.

Український ВОФК, який є координатором зазначеного міжнародного аудиту, надасть учасникам пропозиції щодо подальшої співпраці.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України