28 сiчня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2010 рік
23.09.2010

Зустріч Голови Рахункової палати з Послом Республіки Вірменія

23 вересня 2010 року в Рахунковій палаті України відбулася зустріч Голови Рахункової палати В. К. Симоненка з представниками Посольства Республіки Вірменія в Україні - Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні А. Є. Манукяном і Надзвичайним Посланником та Повноважним Міністром Д. Л. Мовсесяном.

Picture 007

Голова Рахункової палати В. К. Симоненко привітав гостей з 19 річницею Незалежності Республіки Вірменія, яка відзначається 21 вересня. Голова Рахункової палати побажав панові Послу і в його особі всьому вірменському народові добробуту і процвітання, успіхів у розбудові демократичного сучасного суспільства у державі, з якою Україна має багаторічні міцні економічні та культурні зв'язки. В. К. Симоненко подякував А.Є.Манукяну за запрошення на урочистий прийом з нагоди річниці Незалежності Вірменії, який відбувся у Посольстві 21 вересня.

У ході зустрічі обговорювалися питання розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, зокрема партнерських стосунків між Рахунковою палатою України і Контрольною палатою Вірменії.

Picture 029

В. К. Симоненко наголосив на позитивній ролі Контрольної палати Вірменії в організації та забезпеченні високого рівня роботи Х сесії Ради керівників ВОФК, яка має відбутися в Єревані 29-30 вересня 2010 року. Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні А. Є. Манукян висловив упевненість, що в його гостинній та щедрій країні представники фінансових контролюючих органів держав-учасниць СНД плідно працюватимуть, обговорюючи питання щодо ролі вищих органів фінансового контролю в управлінні соціально-економічними процесами у своїх країнах.

На завершення зустрічі її учасники наголосили на позитивній динаміці двосторонніх стосунків України і Вірменії, які активізувалися саме 2010 року, отримавши новий імпульс як у політичній, так і торговельно-економічній та культурно-гуманітарній сферах.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України