18 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2010 рік
25.10.2010

Підписано Угоду про співробітництво між Рахунковою палатою України та Державним аудиторським офісом В'єтнаму

З 24 по 28 жовтня 2010 р. Голова Рахункової палати України В. К. Симоненко перебуває з візитом у Соціалістичній Республіці В'єтнам, де сьогодні, 25 жовтня, відбулася його зустріч з Генеральним аудитором Державного аудиторського офісу В'єтнаму Вонг Дін Х'ю. За результатами зустрічі підписано Угоду про співробітництво між вищими органами фінансового контролю обох країн.

Документ передбачає обмін досвідом з питань методології та порядку провадження діяльності у сфері державного фінансового контролю; професійне навчання та підвищення кваліфікації кадрів; організацію і проведення спільних досліджень, семінарів, конференцій, робочих зустрічей; здійснення (за взаємною згодою) спільних та паралельних контрольних заходів відповідно до узгодженої програми співпраці; обмін актами національного законодавства, професійною інформацією та методиками, які належать до питань здійснення державного фінансового контролю.

Керівники Рахункової палати України і Державного аудиторського офісу В'єтнаму домовилися про взаємний обмін делегаціями з метою обміну досвідом, професійної підготовки та підвищення кваліфікації своїх співробітників.

Під час зустрічі В. К. Симоненко підкреслив, що з підписанням Угоди співпраця між ВОФК України і В'єтнаму розшириться як на двосторонньому рівні, так і в межах INTOSAI. Він також наголосив, що розвиток співпраці на рівні інституцій та органів державної влади є безумовною складовою нового імпульсу активізації двосторонніх відносин між Україною і В'єтнамом.

В. К. Симоненко поінформував в'єтнамського колегу про започаткування в Рахунковій палаті нових перспективних напрямів роботи, що являють собою відгуки на вимоги сучасності (зокрема, проведення аудиту інформатизації системи держуправління, аудиту держзакупівель, екологічного аудиту і аудиту енергозбереження) і висловив зацікавленість в ознайомленні з системою діяльності функціональних підрозділів ВОФК В'єтнаму, таких як центр інформаційних технологій, центр науки та підвищення кваліфікації персоналу, інформаційний відділ огляду аудитів.

Виявивши інтерес до співпраці в межах INTOSAI, В. К. Симоненко зазначив, що Головний аудиторський офіс В'єтнаму та Рахункова палата України мають спільні інтереси та задачі в галузі охорони навколишнього середовища. Адже ВОФК В'єтнаму є членом робочої групи ASOSAI з аудиту навколишнього середовища, а ВОФК України - відповідної робочої групи EUROSAI та керівником спеціальної групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф. Обговорення цієї важливої для світової спільноти теми допоможуть об'єднати зусилля ВОФК і нові ідею в галузі аудиту довкілля, дати чітке трактування ролі ВОФК у впровадження стратегії стійкого розвитку.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України