20 травня 2022
27.02.2012

Доступ до публічної інформації у 2011 році

Інформаційна довідка

На виконання Закону України Про доступ до публічної інформації" та наказу Голови Рахункової палати від 25.05.2011 № 69 управління інформаційної політики визначене відповідальним за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації. Завдання щодо отримання, обліку, систематизації та надання відповідей за дорученням керівництва на інформаційні запити покладено на відділ зв'язків з органами державної влади та громадськістю управління інформаційної політики.

У 2011 році опрацьовано 42 інформаційних запити, які містили 62 питання. З них 22 інформаційних запити надійшло від громадян України, 17 - від журналістів, 3 - від громадських організацій.

Електронною поштою отримано 27 інформаційних запитів, факсом - 7, поштою - 6, телефоном - 2.

Аналіз запитів які надійшли до Рахункової палати показав, що найбільша кількість питань у запитах торкалася тем діяльності АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій (12), оборони та правоохоронної діяльності (10), науки та гуманітарної сфери (8). Інші питання в запитах розподілились за наступною тематикою:

- промисловість, виробнича інфраструктура та державна власність - 5;

- використання коштів державного бюджету в регіонах - 2;

- соціальна політика - 2;

- державний борг, міжнародна діяльність та фінансові установи - 2;

- правове забезпечення - 3;

- бюджетна політика - 1;

- використання коштів державного бюджету фінансовими та контролюючими органами - 1;

- робота Колегії - 6;

- кадрове, фінансове, організаційне забезпечення роботи Рахункової палати - 7.

Відповідь у повному обсязі надано на 17 інформаційних запитів, частково -7 запитів, у відповіді відмовлено за 10 запитами, направлено за належністю в інші органи державної влади 2 запити, надані коментарі для засобів масової інформації за 2 запитами.