18 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2016 рік
23.05.2016

Фахівці Рахункової палати отримали сертифікати курсу «Дипломований внутрішній аудитор»

 

20 травня в Рахунковій палаті відбулося вручення сертифікатів державним службовцям - учасникам навчальної програми «Дипломований внутрішній аудитор», який організувала і провела Міжнародна тренінгова компанія «HOCK International, Ukraine» за підтримки Міністерства оборони Великобританії. Загалом у навчальному процесі, що тривав з грудня 2015 року по травень поточного року і був розрахований на 20 навчальних днів, узяв участь 21 фахівець Рахункової палати.

 

 

Голова Рахункової палати Р.М. Магута на церемонії вручення сертифікатів слухачам курсу висловив щиру вдячність організаторам тренінгу за надану міжнародну допомогу та плідну співпрацю, а саме - раднику Міністерства оборони України і Генерального штабу Збройних сил України Філіпу Джоунсу, директору «HOCK International, Ukraine» Я.М. Моргуновій, викладачам Т.О. Каменській та Н.Б. Сірко. Р.М. Магута зауважив, що Рахункова палата і зараз, і в майбутньому буде підтримувати такі навчальні проекти, висловив упевненість, що «отримані знання, новітні підходи і механізми знайдуть своє практичне застосування вже найближчим часом».

 

 

Проект «Дипломований внутрішній аудитор» з впровадження внутрішнього аудиту до корпоративних та державних органів країни на виконання програми Україна-НАТО був безпосередньо адаптований під специфіку держустанови за допомогою провідних фахівців Рахункової палати.

Навчання проводилося в три етапи, після чого відвідувачі лекцій склали внутрішні екзамени для отримання сертифікатів учасників тренінгу, які відкривають можливості для подальшого професійного зростання. Зокрема, бажаючі мають змогу скласти міжнародні іспити на отримання сертифікату внутрішнього аудитора.

 

 

 

Член Рахункової палати, директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності В.І.Невідомий також подякував організаторам і учасникам навчання, назвавши володарів сертифікатів переможцями, які завдяки застосуванню отриманих знань у своїй щоденній практичній контрольно-аналітичній діяльності уже роблять вагомий внесок у розвиток держави, її обороноздатності.

Директор Міжнародної тренінгової компанії «HOCK International, Ukraine» Я.М. Моргунова з приємністю відзначила найвищий рівень партнерської співпраці з Рахунковою палатою під час підготовки та проведення тренінгу, зокрема, чіткість і злагодженість у вирішенні всіх питань з боку аудиторів. У свою чергу, радник Голови Рахункової палати А.В. Скидан подякувала всім представникам Міжнародної тренінгової кампанії за допомогу, взаєморозуміння і набутий досвід.

 

 

Усі учасники церемонії вручення сертифікатів наголошували на великій зацікавленості слухачів в отриманні нових знань, бажанні продовжувати навчання, висловлювали сподівання, що подібні конструктивні заходи матимуть продовження за дієвої підтримки міжнародних партнерів.

Присутні були поінформовані, що наразі контакти тривають, і що нині в Рахунковій палаті вже відібрана чергова група з 25 зацікавлених фахівців, які готові розпочати навчання в наступній групі слухачів за програмою курсу «Дипломований внутрішній аудитор».

 

 

За традицією, після завершення заходу його учасники сфотографувалися разом на згадку про пройдене навчання.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України