18 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2016 рік
15.06.2016

У Рахунковій палаті відбувся семінар: «Досвід Індії
з аудиту ефективності та аудиту навколишнього середовища»

 

9 червня 2016 року в Рахунковій палаті відбувся семінар для її співробітників на тему «Досвід Індії з Аудиту ефективності та Аудиту навколишнього середовища», проведений згідно з Планом підвищення кваліфікації державних службовців Рахункової палати на 2016 рік та за результатами навчальних поїздок до Міжнародного центру інформаційних систем та аудиту (iCISA) в м. Нойда, Республіки Індія.

Семінар провели співробітники Рахункової палати, що навчалися в Індії у 2015 та 2016 роках: провідний спеціаліст відділу з питань фінансових та банківських установ департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ - Каплін Володимир Вікторович та головний спеціаліст відділу з питань природоохоронної діяльності департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій - Вітковська Ольга Євгенівна.

Учасники семінару ознайомилися з практикою роботи ВОФК Республіки Індія, його структурою, функціями, методами проведення аудитів. Були розглянуті питання аудиту ефективності, аудиту навколишнього середовища, системи «парності-непарності» в Делі, національного план збереження озер Індії тощо. Презентаційні матеріали виступаючих викликали неабиякий інтерес та жваве обговорення серед учасників діалогу.

Окрім основних питань навчальної програми, слухачі дізналися багато нового про історію, економіку, культуру, природу, клімат Республіки Індія.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України