20 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2017 рік
06.12.2017

Рахункова палата: Державна продспоживслужба потребує законодавчої підтримки

 

28 листопада на своєму засіданні Рахункова палата розглянула Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на реалізацію державної політики з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

У своєму рішенні Рахункова палата зазначила, що сучасний стан законодавчого забезпечення діяльності Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів не достатній для її належного функціонування. Тож, проекти законодавчих актів, що підготовлені з метою врегулювання питань діяльності Служби, сьогодні потребують першочергового розгляду Верховною Радою України.

Обмеження повноважень Держспоживпродслужби відносно здійснення нею заходів державного нагляду (контролю) посилюють ризики ускладнення загальної, зокрема епізоотичної, санітарно-епідемічної та фітосанітарної ситуації в країні і також потребують законодавчого врегулювання.

Рахункова палата наголошує, що подальше зволікання з законодавчим врегулюванням питань у сфері повноважень Держпродспоживслужби призводить до фактичного обмеження її діяльності. По-перше - це ускладнення епізоотичної, санітарно-епідемічної та фітосанітарної ситуації в країні, а по-друге - неефективне використання коштів державного бюджету, які виділяються на потреби діяльності Служби.

Рішення Рахункової палати з цього питання буде розміщене на офіційному веб-сайті Рахункової палати.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України