21 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Офіційні повідомлення » 2017 рік
20.12.2017

Рахункова палата провела чергове засідання

 

19 грудня відбулося засідання Рахункової палати під головуванням Голови Рахункової палати Магути Р. М., на якому були розглянуті результати проведених заходів державного зовнішнього контролю (аудитів).

 

Магута Р. М.

під час роботи засідання

 

«Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на наукову і організаційну діяльність президії Національної академії аграрних наук України» представив член Рахункової палати Заремба І. М. На розгляд питання був запрошений Президент Національної академії аграрних наук України Гадзало Я. М.

 

Заремба І. М.

Гадзало Я. М.

 

«Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених територіальним органам з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх прав» представив член Рахункової палати Невідомий В. І. На розгляд питання були запрошені начальник Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України Криклій В. А. та начальник департаменту фінансово-облікової політики цього ж Міністерства Шевнін С. М.

 

Невідомий В. І.

Криклій В. А.

 

«Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству молоді та спорту України на підготовку резерву і складу національних команд та забезпечення їх участі в міжнародних змаганнях» представив член Рахункової палати Заремба І. М. На розгляд питання був запрошений Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Немчінов О. М.

 

Заремба І. М.

Немчінов О. М.

 

«Звіт про результати аудиту ефективності управління Міністерством енергетики та вугільної промисловості України об'єктами державної власності у сфері транзиту, експорту та імпорту енергоносіїв» представив член Рахункової палати Заремба І. М. На розгляд питання були запрошені заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Корзун А. В. та в. о. директора Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінетенерго» Андрієнко В. М.

Корзун А. В.

 

«Звіт про результати аудиту ефективності управління об'єктами державної власності, належними державі матеріальними та іншими активами у сфері проектування підприємств, що мають фінансові наслідки для державного бюджету» представив член Рахункової палати Заремба І. М. На розгляді питання був присутній директор департаменту управління державною власністю Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Кропивницький Р. В.

 

Кропивницький Р. В.

 

«Звіт про результати аналізу ефективності управління об'єктами державної власності органами державного управління» представила член Рахункової палати Шулежко М. Я. На розгляді питання був присутній директор департаменту управління державною власністю Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Кропивницький Р. В.

 

Шулежко М. Я.

 

«Звіт про результати аудиту ефективності використання органами державного управління міжнародної технічної допомоги» представила член Рахункової палати Шулежко М. Я. На розгляді питання була присутня директор департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Гришкевич О. М.

 

Гришкевич О. М.

 

Звіти та рішення про результати проведення контрольно-аналітичних заходів будуть розміщені на веб-порталі Рахункової палати.

 

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України