20 травня 2022
Головна » Про Рахункову палату » Члени Рахункової палати
МАЙСНЕР Андрій Васильович

заступник Голови Рахункової палати

Майснер Андрій Васильович народився 21 вересня 1979 року в м. Магадан, РРФСР.

У 2002 році закінчив Вищий заклад освіти ”Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу” за спеціальністю банківська справа, здобув кваліфікацію спеціаліста з економіки, у 2011 році – Національний університет державної податкової служби України за спеціальністю правознавство і здобув кваліфікацію юриста.

У 2018 році здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук, захистивши кандидатську дисертацію в Інституті законодавства Верховної Ради України (12.00.11 – Міжнародне право).

З 2005 року – Почесний працівник державної податкової служби України.

Має спеціальне звання радника податкової служби І (першого) рангу.

Сертифікований спеціаліст із проектного менеджменту та корпоративного управління.

Трудову діяльність розпочав у 1996 році у приватному секторі економіки, де працював до 2001 року на посадах менеджера, директора філії. У 2001 році працював у банківській сфері менеджером, заступником директора, директором відділення акціонерного комерційного банку "Правекс-Банк". З жовтня 2002 по березень 2003 року – завідувач відділу внутрішніх і міжнародних зв'язків Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу.

Із березня 2003 р. по червень 2004 р. працював на посаді заступника начальника Управління взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації - начальника відділу організації роботи із засобами масової інформації та громадськістю Департаменту забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) у Міністерстві фінансів України.

Із червня 2004 р. по березень 2005 р. – начальник Управління з питань інформаційної політики Державної податкової адміністрації України.

Із березня 2005 р. по травень 2006 р. – радник ЗАТ "Єврокар". З липня 2007 р. по квітень 2010 р. працював у ВАТ "Державний експортно-імпортний банк України".

У період з травня 2010 р. по жовтень 2011 р. – заступник начальника Контрольно-ревізійного управління в м. Києві. З жовтня 2011 р. по січень 2012 р. працював на посаді директора департаменту Національного агентства України з питань державної служби.

Має 3 роки стажу роботи в державних органах. У березні 2003 року прийняв Присягу державного службовця.

30.04.2010 присвоєно 7 ранг державного службовця.

Із вересня 2015 р. по червень 2017 р. – виконуючий обов'язки першого проректора, перший проректор з адміністрування, проректор з економіки та адміністративно-господарської роботи Національного авіаційного університету. З липня 2017 р. по листопад 2017 р. – асистент кафедри цивільного права і процесу Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету.

Із грудня 2017 р. по березень 2018 р. працював на посаді радника Голови Правління публічного акціонерного товариства акціонерний банк "Укргазбанк".

15 березня 2018 року Верховною Радою України Майснера А. В. призначено членом Рахункової палати.

22 березня 2018 року рішенням Рахункової палати Майснера А. В. обрано заступником Голови Рахункової палати.

Одружений, батько трьох дітей.

Захоплення та хобі: філософія, більярдний спорт і теніс.