20 травня 2022
Головна » Про Рахункову палату » Члени Рахункової палати
НЕВІДОМИЙ Василь Іванович

член Рахункової палати

Невідомий Василь Іванович народився 9 листопада 1961 року в с. Буди Харківського району Харківської області.

У 1986 році закінчив Харківський юридичний інститут ім. Ф. Е. Дзержинського за спеціальністю правознавство та отримав кваліфікацію юриста.

Трудову діяльність розпочав у 1978 році у Жовтневому народному суді міста Харкова.

Із серпня 1985 р. по травень 1994 р. – стажер помічника прокурора, помічник прокурора, прокурор, старший помічник прокурора, старший слідчий, заступник начальника відділу Прокуратури Харківської області.

З травня 1994 по вересень 1996 працював старшим прокурором відділу нагляду за додержанням законів у сфері економічних відносин управління загального нагляду Генеральної прокуратури України.

З вересня 1996 по травень 1997 обіймав посаду заступника начальника управління загального нагляду – начальника відділу нагляду за додержанням законів у сфері економічних відносин Генеральної прокуратури України.

У період з 13 травня 1997 року по 15 березня 2018 року рішенням Верховної Ради України призначений головним контролером, очолював департамент з питань оборони та правоохоронної діяльності Рахункової палати.

Має 34 роки стажу роботи в державних органах. У вересні 1997 року прийняв Присягу державного службовця.

Від Рахункової палати з 2009 по 2013 pp. очолював Групу Зовнішнього Аудитора ОБСЄ у Відні (Австрія) з аудиту консолідованої бюджетної звітності 2009 та 2010–2011, 2012 фінансових років.

Керівник групи зовнішнього аудиту фондів ЄС, які виділяються Україні на безповоротній основі в рамках чотирьох мультидержавних програм транскордонного співробітництва на період 2016–2020 pоків.

Керівник групи з функціональної оцінки Рахункової палати 2018 року.

Голова профспілкового комітету Рахункової палати з 2004 року.

У 2007 році присуджено науковий ступінь кандидата юридичних наук, у 2013 році – науковий ступінь доктора юридичних наук.

Автор понад 40 наукових праць, статей у науковій періодиці та наукових рефератів робіт з питань права та фінансів.

Співавтор та співвиконавець науково-дослідної роботи щодо рекомендацій для системи внутрішнього контролю Мінфіну 2012–2016 pp. спільно з фахівцями Академії фінансового управління Міністерства фінансів України.

Має Cертифікат міжнародного експерта з імплементації стандартів фінансового аудиту за Програмою OOH/INTOSAI з ініціативи впровадження міжнародних стандартів для Вищих аудиторських інституцій (2013 p.).

Сертифікований внутрішній аудитор (Компанія HOCK International. Ukraine), сертифікат виданий Аудиторською палатою України (2016 р.).

У травні 2017 року пройшов Антикорупційний курс для керівників високого рангу у сфері оборони "Building integrity for senior leaders", Академія оборони Великобританії, Шривенхейм-Лондон.

Володіє англійською мовою, рівень В2 – С1.

За значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення Невідомому В. І. у 2008 році присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України».

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня у 2011 році.

15 березня 2018 року Верховною Радою України Невідомого В. І. призначено членом Рахункової палати.