18 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події » 2018 рік
23.11.2018

85-ті роковини Голодомору 1932–1933 років.
Україна пам'ятає, світ визнає!

 

85-ті роковини Голодомору 1932–1933 років. Найстрашнішої трагедії в історії України. Геноцид Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР. Злочин, виправдань якому не має бути.

Штучний масовий голод. Загибель мільйонів мешканців сільської місцевості на території України та Кубані, де переважно проживали українці. Мета одна – знищити українську націю та придушити будь-які прояви українського національно-визвольного руху. Вбивство голодом – добре продумана каральна операція, рівень жорстокості якої вражає. Примусове вилучення врожаїв, натуральні штрафи, обшуки, заборона виїзду із охопленої голодом республіки. Позбавлення надії на порятунок.

Така політика режиму – злочин проти людяності, який відповідає Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року про запобігання злочину геноциду і покарання за нього. Злочин, який десятиліттями замовчувався та приховувався. І правду про нього сьогодні ми маємо розповідати всьому світові. Аби ніколи не згасла пам'ять про Голодомор та ніколи не повторилася така трагедія.

Щороку – кожна четверта субота листопада – День пам'яті жертв голодоморів. Україна та весь демократичний світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів безневинних жертв. Запалімо свічку пам'яті!

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України