18 травня 2022
Головна » Архів » Результати засідань РП » 2018 рік
03.12.2018

На засіданні Рахункової палати 13 листопада 2018 року було розглянуто та затверджено Звіт про результати аудиту ефективності виконання повноважень органами державної влади Хмельницької та Чернівецької областей щодо повноти та своєчасності сплати податків та інших надходжень до державного бюджету суб'єктами господарювання у сфері лісового господарства і за підсумками його обговорення прийнято рішення.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України.

Відомості про результати аудиту у формі рішення Рахункової палати надіслано Кабінету Міністрів України.

Рішення Рахункової палати надіслано Державній фіскальній службі України, Державному агентству лісових ресурсів України.

Рішення Рахункової палати та Звіт надіслані головним управлінням ДФС у Хмельницькій та Чернівецькій областях, як об'єктам контролю для усунення виявлених порушень і недоліків.

Надіслано Рішення Рахункової палати Хмельницькій та Чернівецькій митницям ДФС для усунення виявлених порушень і недоліків.

Рішення Рахункової палати та Звіт також надіслані Хмельницькому, Херсонському та Чернівецькому обласним управлінням лісового та мисливського господарства для усунення виявлених порушень і недоліків.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктами контролю.