01 грудня 2021
Головна » Запобігання та протидія корупції » Повідом про корупцію

Звернення громадян та суб'єктів господарювання щодо неправомірних дій та бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів Рахункової палати
та її територіальних управлінь

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Рахункової палати, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти:

● надіславши листа електронною поштою на адресу: corruption@rp.gov.ua

або

● зателефонувавши на «лінію довіри» за телефонами:
(044) 288-10-32 або +38 (050) 986-00-58

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інші звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.