21 травня 2022
Головна » Результати засідань Рахункової палати
23.05.2019

Ефективність використання бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей

На засіданні Рахункової палати 9 квітня 2019 року було розглянуто та затверджено Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей і за підсумками його обговорення прийнято відповідне рішення.

Відповідальна за проведення аудиту - член Рахункової палати Іванова І.М.

Поінформовано про результати аудиту Верховну Раду України.

Відомості про результати зазначеного контрольного заходу у формі рішення Рахункової палати надіслано Кабінету Міністрів України.

Рішення Рахункової палати та Звіт про результати аудиту надіслані Міністерству інфраструктури України, Державному агентству автомобільних доріг України, Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області, Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області та Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, як об'єктам контролю для усунення виявлених порушень і недоліків.

Реагування на рішення Рахункової палати об'єктами контролю.