16 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2004 рік
26.11.2004

Аудитори України та Китаю підписали
угоду про співробітництво

Угоду про співробітництво між українськими та китайськими  аудиторами підписали Голова Рахункової палати України Валентин Симоненко та Генеральний аудитор Національного  аудиторського офісу (НАО) КНР пан Лі Зіньхуа під час візиту  до КНР української делегації. Документом передбачається встановлення взаємного співробітництва та обміну досвідом у сфері методів і процедур аудиту, а розрахований  він на чотири роки з наступною пролонгацією.  

Сторони ставлять за мету налагодити двостороннє співробітництво в обміні інформаційними матеріалами, публікаціями та дослідженнями, що стосуються діяльності та функціонування аудиторських структур, а також проведення спільних конференцій, семінарів, робочих зустрічей.

Завдяки підписаному документу відбуватиметься обмін методикою і методологією проведення аудиту. Незважаючи на те, що цей складний процес базується на правовій системі кожної з держав, він має загальні підходи і форми роботи. Досвід НАО Китаю видається цінним для Рахункової палати України, натомість перевірки використання коштів на природоохоронні заходи та екологічну політику України цікавлять китайських колег, котрі розпочинають займатися цією проблемою.

Є  двостороння зацікавленість і в розширенні можливостей комп?ютерної  інформаційної системи. Майже два роки тому в Рахунковій палаті України запроваджено використання нової комп'ютерної системи, яка дає змогу одержати інформацію про рух бюджетних коштів у режимі "сьогодні на сьогодні". У свою чергу китайські колеги теж мають оригінальний програмний продукт, яким готові поділитися  з українськими  колегами.

Як зазначив Голова Рахункової палати Валентин Симоненко, Угода    стала логічним продовженням тісної співпраці між вищими органами фінансового контролю двох держав, яке розпочалося ще 1999 року.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України