01 липня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2005 рік
10.11.2005

Завершився візит російського аудитора В.Панскова до Рахункової палати України

У рамках Договору про двостороннє співробітництво між Рахунковими палатами України і Російської Федерації відбувся триденний візит делегації Рахункової палати РФ на чолі з аудитором Володимиром Пансковим до Рахункової палати України. Метою візиту стало ознайомлення із практикою здійснення аудиту  оподаткування тютюнових виробів.

Під час візиту російська делегація зустрілась із Головою Рахункової палати України Валентином Симоненком, членами Колегії Рахункової палати, Головою Державної податкової адміністрації України Олександром Кирєєвим. Гості також ознайомились із роботою тютюнової фабрики "Реемста-Україна" та мали бесіду із членами української Асоціації виробників тютюнових виробів.

- Теми, які ми обговорювали із російськими колегами, не обмежувались "тютюновими". Вони також стосувалися  методики і стандартів проведення аудиту доходної частини бюджету, - сказав Голова Рахункової палати України В. Симоненко. - Як відомо,  з 1 січня 2006 року наша інституція починає здійснювати аудит  доходної частини держбюджету, а  пан Пансков у Рахунковій палаті РФ очолює напрямок по контролю за формуванням і виконанням доходів федерального бюджету.

Аудитор В. Пансков прочитав лекцію у Рахунковій палаті України: "Досвід Рахункової палати РФ у проведенні аудиту доходної частини держбюджету".

Під час зустрічей російської делегації з українськими колегами були порушені питання організації роботи Рахункової палати Російської Федерації,  аудиту за деякими напрямками економічної діяльності, законодавчого врегулювання співвідношення функцій зовнішнього та внутрішнього контролю в Україні та Російській Федераціїі.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України