27 травня 2022
04.11.2005

ПОСТАНОВА

Верховної Ради України

Про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 2006 - 2008 роки

Відповідно до статті 9 Закону України "Про Національну програму інформатизації" Верховна Рада України постановляє:

1. Затвердити Завдання Національної програми інформатизації на 2006 - 2008 роки (додаються).

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України при виконанні Завдань Національної програми інформатизації у 2006 році та формуванні проекту Завдань Національної програми інформатизації на 2007 - 2009 роки забезпечити необхідне фінансування інформатизації соціальної сфери, науки, освіти, культури тощо.

3. Рахунковій палаті провести фінансову перевірку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2005 рік на реалізацію Національної програми інформатизації. Про результати перевірки проінформувати Верховну Раду України.

4. У зв'язку із закінченням строків дії визнати такими, що втратили чинність, Закон України "Про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 1998 - 2000 роки" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., N 27 - 28, ст. 183), постанови Верховної Ради України від 13 липня 1999 року N 914-XIV "Про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 1999 - 2001 роки" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 37, ст. 335) та від 6 липня 2000 року N 1851-III "Про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 2000 - 2002 роки".

5. Кабінету Міністрів України у двомісячний термін подати Верховній Раді України розрахунок обсягів та визначення джерел фінансування Завдань Національної програми інформатизації на 2006 - 2008 роки, у тому числі за рахунок коштів Державного бюджету України (з розбивкою за роками).

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
4 листопада 2005 року
N 3075-IV

ЗАВДАННЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
НА 2006 - 2008 РОКИ

(витяг)

Завдання

Орієнтовні державні замовники

Очікувані результати

Інформатизація фінансової та грошової системи, державного фінансово-економічного контролю

Створити інформаційно-аналітичну систему Рахункової палати

Рахункова палата

Бази даних інформаційно-аналітичної системи Рахункової палати та інтерфейси користувачів;
програмне забезпечення для вирішення завдань проведення аналізу показників державного бюджету;
модернізація локальної обчислювальної мережі, створення комплексної системи захисту інформації та її атестація;
технічний проект пускового комплексу інформаційно-аналітичної системи Рахункової палати;
дослідна експлуатація компонентів пускового комплексу інформаційно-аналітичної системи Рахункової палати