21 травня 2022
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2005 рік
24.11.2005

Підписано Угоду про співробітництво між ВОФК України і Вірменії

23 листопада у Рахунковій палаті України з офіційним візитом перебував Голова Контрольної палати Національних зборів Республіки Вірменія Г.Восканян.

Візит завершився підписанням Угоди про співробітництво між вищими органами фінансового контролю України і Вірменії.

При підписанні Угоди обидві сторони керувались положеннями Лімської декларації, цілями і принципами Міжнародної організації вищих органів фінансового контролю (ІNТОSАІ) і Європейської організації вищих органів фінансового контролю (EUROSАІ), реалізовували домовленості, досягнуті на сесіях Ради керівників вищих органів фінансового контролю держав-учасниць СНД.

За  щойно підписаним документом ВОФК України та Вірменії будуть обмінюватися досвідом у сфері методології і порядку здійснення державного фінансового контролю, взаємодіяти  у сфері професійного навчання і підвищення кваліфікації кадрів, здійснювати інформаційний обмін, проводити спільні дослідження і контрольні заходи.

Про це йшлося і на зустрічі вірменських колег із членами Колегії Рахункової палати України.

Г.Восканян, коментуючи наміри співпраці установ, зауважив, що у 2006 році вірменські аудитори вперше мають проводити екологічний аудит, під час якого збираються використати досвід українських колег. А вже на початку наступного року до РПУ прибуде делегація вірменських фахівців з метою вивчення досвіду організації роботи Колегії Рахункової палати України, інформаційного забезпечення  та зв´язків з громадськістю. Також Гагік Шаваршович відзначив більш прогресивну законодавчу базу, що є основою діяльності Рахункової палати України.

- Ми маємо багатий досвід двосторонньої співпраці і готові ним поділитися - сказав на зустрічі Голова Рахункової палати України Валентин Симоненко. - Спільні і паралельні аудити стали ознакою часу, однією з характеристик ефективної взаємодії держав, а обмін методологією проведення аудитів виражає наше взаємне прагнення до підвищення ефективності державного фінансового контролю в наших державах.