18 сiчня 2022    
Пошук
Головна » Новини сайту

 

Новини сайту


Архів поновлень сайту

05.07.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Рахункова палата перевірила використання із держбюджету у 2018 році 11,5 млрд грн на місцеві дороги", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

04.07.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення Ефективність використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах".

04.07.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

04.07.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

01.07.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення Ефективність використання бюджетних коштів, виділених Міністерству внутрішніх справ України на підготовку кадрів вищими навчальними закладами із специфічними умовами навчання".

01.07.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Міністерству внутрішніх справ України на підготовку кадрів вищими навчальними закладами із специфічними умовами навчання.

01.07.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Міністерству внутрішніх справ України на підготовку кадрів вищими навчальними закладами із специфічними умовами навчання.

01.07.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата перевірить ефективність управління об'єктами державної власності у нафтогазовому комплексі", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

01.07.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Звіт Мінекономрозвитку щодо системи публічних закупівель лише фрагментарно розкриває стан її функціонування – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

27.06.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Американські експерти ділитимуться досвідом з фахівцями Рахункової палати як побудувати надійну систему аудиту суспільних коштів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

27.06.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Вищі органи аудиту низки країн зацікавлені у проведенні спільних міжнародних аудитів у сфері природно-техногенної безпеки", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

26.06.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан зустрівся з колективом Рахункової палати з нагоди Дня Державної служби і Дня Конституції", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

26.06.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Надання лише податкових пільг для підприємств літакобудування недостатньо для стабільного розвитку цієї галузі – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

25.06.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата вивчить можливість проведення аудиту ефективності управління ГТС", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

24.06.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Аудитори Рахункової палати пройшли підвищення кваліфікації в Польщі", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

21.06.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Передумов для дефолту в Україні немає", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

21.06.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету підприємствами вугільної галузі", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

20.06.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата вивчатиме досвід ОАЕ з проведення аудитів у сфері надходжень до держбюджету від газовидобувної галузі", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

20.06.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Аудитори Рахункової палати перейматимуть досвід ОАЕ у боротьбі з корупцією і проведенні IT-аудитів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

19.06.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: За п'ять місяців недонадходження до загального фонду держбюджету становлять вже 50,2 млрд грн", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

18.06.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан на форумі в Одесі: Рахункова палата готова допомогти ОТГ формувати бюджет і більш ефективно використовувати кошти", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

14.06.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність застосування суб'єктами господарювання податкових пільг та їх вплив на розвиток літакобудування".

14.06.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аналізу ефективності застосування суб'єктами господарювання податкових пільг та їх вплив на розвиток літакобудування.

14.06.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аналізу ефективності застосування суб'єктами господарювання податкових пільг та їх вплив на розвиток літакобудування.

13.06.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Збільшення кількості спільних міжнародних аудитів в сфері природно-техногенної безпеки дозволить запобігати виникненню катастроф", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.06.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Висновок про результати аналізу виконання закону про Державний бюджет України на 2019 рік у першому кварталі".

07.06.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Висновок про результати аналізу виконання закону про Державний бюджет України на 2019 рік у першому кварталі.

07.06.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Аудит ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Державній службі України з надзвичайних ситуацій на придбання пожежної та іншої спеціальної техніки вітчизняного виробництва".

07.06.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Державній службі України з надзвичайних ситуацій на придбання пожежної та іншої спеціальної техніки вітчизняного виробництва.

07.06.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Державній службі України з надзвичайних ситуацій на придбання пожежної та іншої спеціальної техніки вітчизняного виробництва.

04.06.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Роз'яснення Рахункової палати щодо рейтингу найбільш неефективних розпорядників бюджетних коштів у 2018 році", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

30.05.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Аналіз ефективності управління корпоративними правами держави у нафтогазовому комплексі".

30.05.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аналізу ефективності управління корпоративними правами держави у нафтогазовому комплексі.

30.05.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аналізу ефективності управління корпоративними правами держави у нафтогазовому комплексі.

29.05.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених на розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України".

29.05.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України.

29.05.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України.

29.05.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Наступна Верховна Рада має запровадити електронний бюджет", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

29.05.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата склала рейтинг найбільш неефективних розпорядників бюджетних коштів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

28.05.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: У 2018 році ми перевірили 598 об'єктів і встановили порушень на близько 17 млрд грн", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

28.05.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Вже у I кварталі 2019 року збільшено річний план як державних запозичень, так і витрат на погашення боргу на 40 млрд грн", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

27.05.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Верховна Рада має невідкладно заслухати Звіт Рахункової палати за 2018 рік. Він стане цікавим і для депутатів, і для нової влади", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

24.05.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Світовий банк зацікавлений у залученні Рахункової палати до аудитів інфраструктурних проектів, які в Україні реалізовуватимуться за його підтримки", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

23.05.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність управління матеріальними цінностями державного матеріального резерву".

23.05.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності управління матеріальними цінностями державного матеріального резерву.

23.05.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності управління матеріальними цінностями державного матеріального резерву.

23.05.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей".

23.05.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей.

23.05.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей.

21.05.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата пропонує запровадити монетизацію адресної допомоги для підвищення соцзахисту депортованих осіб", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

20.05.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2017-2018 роках Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру".

16.05.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Приріст реального ВВП у 2018 році, попри перевищення його прогнозу, не відновив докризовий обсяг економіки 2013 року", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

16.05.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Колектив Рахункової палати долучився до святкування Всесвітнього Дня вишиванки", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

16.05.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань".

16.05.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

16.05.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

15.05.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата готова долучитися до проведення аудиту «Укроборонпрому», але потрібно запобігти розголошенню таємної інформації", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

13.05.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених у 2017–2018 роках Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру"".

13.05.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2017-2018 роках Міністерству охорони здоров'я України для здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій за бюджетною програмою "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру".

13.05.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, спрямованих на розвиток мінерально-сировинної бази".

13.05.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на розвиток мінерально-сировинної бази.

13.05.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на розвиток мінерально-сировинної бази.

08.05.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "За програмою «Доступні ліки» використано 1,7 млрд грн, без моніторингу ефективності лікування - Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.05.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено звернення Голови Рахункової палати Валерія Пацкана: "Україна вшановує пам'ять жертв Другої світової війни".

07.05.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: За Рахунковою палатою законодавчо має бути закріплене право надавати висновки до бюджету на всіх етапах його ухвалення", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

02.05.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству охорони здоров'я України на підготовку медичних, фармацевтичних кадрів вищими навчальними закладами, та стану використання і розпорядження об'єктами державної власності, належними державі матеріальними, іншими активами, що мають фінансові наслідки для державного бюджету".

02.05.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству охорони здоров’я України на підготовку медичних, фармацевтичних кадрів вищими навчальними закладами, та стану використання і розпорядження об’єктами державної власності, належними державі матеріальними, іншими активами, що мають фінансові наслідки для державного бюджету.

02.05.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству охорони здоров’я України на підготовку медичних, фармацевтичних кадрів вищими навчальними закладами, та стану використання і розпорядження об’єктами державної власності, належними державі матеріальними, іншими активами, що мають фінансові наслідки для державного бюджету.

02.05.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Фінансовий аудит Державного агентства рибного господарства України".

02.05.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати фінансового аудиту Державного агентства рибного господарства України.

02.05.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати фінансового аудиту Державного агентства рибного господарства України.

26.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Річні звіти РП" розміщено "Звіт Рахункової палати за 2018 рік"

26.04.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Великоднє привітання Голови Рахункової палати Валерія Пацкана".

25.04.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Рахункова палата провела в Албанії міжнародний семінар щодо транскордонного переміщення небезпечних відходів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

25.04.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Державні структури мають більш ефективно використовувати кошти у сфері природно-техногенної безпеки", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

24.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата рекомендує МОЗ удосконалити процедуру закупівлі ліків для своєчасного доступу до них пацієнтів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

24.04.2019

У розділі "Оголошення, анонси" розміщено повідомлення "Рахункова палата проведе V засідання робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

23.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Недофінансування та законодавча неврегульованість гальмують розвиток надрокористування в Україні - Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

19.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата перевіряє ефективність використання коштів державного бюджету у двох міжнародних аеропортах", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

18.04.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Державний бюджет на 2020 рік має бути ухвалений ще цим складом парламенту", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

17.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата провела у Держрибагентстві фінансовий аудит за міжнародними стандартами", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

15.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "На ремонт доріг у Дніпропетровській, Хмельницькій і Закарпатській областях впродовж двох років неефективно використано 410,3 млн грн – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

15.04.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного фонду регіонального розвитку".

15.04.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного фонду регіонального розвитку.

15.04.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного фонду регіонального розвитку.

12.04.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Висновки про результати аналізу річного звіту про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік"".

12.04.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Висновки про результати аналізу річного звіту про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік".

11.04.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання Вищою радою правосуддя бюджетних коштів на формування суддівського корпусу та контроль за його діяльністю".

11.04.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання Вищою радою правосуддя бюджетних коштів на формування суддівського корпусу та контроль за його діяльністю.

11.04.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання Вищою радою правосуддя бюджетних коштів на формування суддівського корпусу та контроль за його діяльністю.

11.04.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність та обґрунтованості застосування податкових пільг з податку на додану вартість за операціями з постачання послуг з охорони здоров'я".

11.04.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності та обґрунтованості застосування податкових пільг з податку на додану вартість за операціями з постачання послуг з охорони здоров'я.

11.04.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності та обґрунтованості застосування податкових пільг з податку на додану вартість за операціями з постачання послуг з охорони здоров'я.

11.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "МОЗ і медуніверситети повинні більш ефективно витрачати кошти на підготовку медичних і фармацевтичних кадрів – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

11.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "ДФРР у 2017–2018 забезпечив соціальні проекти, але без економічного розвитку регіонів – Звіт Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.04.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Розгляд питання на засіданні Рахункової палати".

10.04.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про затвердження Порядку складання та направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення.

09.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: У 2018 році на виплату пенсій з єдиного казначейського рахунку запозичили 20,8 млрд гривень", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата ідентифікувала ризики та їх можливі наслідки при формуванні суддівського корпусу", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

05.04.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Рахункова палата продовжує професійне співробітництво з європейськими ВОА у сфері ІТ", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

05.04.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету на виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010–2020 роки".

05.04.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки.

05.04.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки.

05.04.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Аналіз використання коштів державного бюджету на оплату праці працівників органів державного управління".

05.04.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аналізу використання коштів державного бюджету на оплату праці працівників органів державного управління.

05.04.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аналізу використання коштів державного бюджету на оплату праці працівників органів державного управління.

05.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Збереження наявних економічних тенденцій створює додаткові ризики виконання доходів держбюджету", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

04.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Забезпечення пожежною та іншою спецтехнікою підрозділів ДСНС є недостатнім для належного реагування на пожежі", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

04.04.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Ми почали розроблення Стратегії Рахункової палати на 2019–2024 роки", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

03.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Надання "теплих кредитів" не вирішує мети Державної програми енергоефективності – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

02.04.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність виконання Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повноважень з державного регулювання діяльності з виробництва, передачі, розподілу і постачання електричної енергії".

02.04.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності виконання Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повноважень з державного регулювання діяльності з виробництва, передачі, розподілу і постачання електричної енергії.

02.04.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності виконання Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повноважень з державного регулювання діяльності з виробництва, передачі, розподілу і постачання електричної енергії.

02.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Надання податкових пільг з ПДВ за операціями з постачання медичних послуг вимагає посилення державного контролю – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

02.04.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Тарифна політика у сфері електроенергетики залишається непрозорою та неефективною – Рахункова палата".

29.03.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Розгляд питання на засіданні Рахункової палати".

29.03.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про затвердження Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у Рахунковій палаті .

29.03.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Покращення управління через виконання зовнішнього аудиту - результати функціональної оцінки Рахункової палати в 2018 році".

29.03.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата перевірить діяльність ЦВК після виборів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

27.03.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Оплата праці держслужбовців залишається невмотивованою, а їх кількість щороку зростає – Звіт Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

27.03.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата затвердила Антикорупційну програму на 2019–2021 роки", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

26.03.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Публічні кошти повинні витрачатися ефективно, прозоро, в інтересах держави і кожного громадянина", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

25.03.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "50% бюджетних коштів, виділених Міноборони на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, використано неефективно або з порушенням законодавства", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

22.03.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата залучатиме до співпраці вітчизняних та міжнародних експертів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

21.03.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан прозвітував про рік роботи оновленого складу Рахункової палати", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

20.03.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "За критеріями визначення ефективності управління Міноборони отримало оцінку «незадовільно» – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

18.03.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених на виконання повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції України".

18.03.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на виконання повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

18.03.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на виконання повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

14.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Рахункова палата пропонує вищим органам аудиту країн-учасниць Базельської конвенції провести спільний міжнародний аудит щодо стану поводження з небезпечними відходами", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

13.03.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності управління об’єктами державної власності та державним майном, закріпленим за державними підприємствами Міністерства оборони України, та використання ними коштів, отриманих на виконання замовлень Міністерства оборони України.

12.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Стратегія подолання бідності має базуватися на трудовій, а не на соціально-дотаційній основі – Рахункова палата", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

12.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан на конференції EUROSAI-ASOSAI у Єрусалимі виступив з ініціативою щодо створення в рамках INTOSAI Спецгрупи з аудиту оцінювання збитків і втрат від військових конфліктів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

11.03.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність управління об'єктами державної власності та державним майном, закріпленим за державними підприємствами Міністерства оборони України, та використання ними коштів, отриманих на виконання замовлень Міністерства оборони України".

11.03.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності управління об'єктами державної власності та державним майном, закріпленим за державними підприємствами Міністерства оборони України, та використання ними коштів, отриманих на виконання замовлень Міністерства оборони України.

11.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Держконтролер Ізраїлю підтримує ініціативу Рахункової палати щодо створення Спецгрупи ІNTOSAI з аудиту оцінювання збитків завданих військовими конфліктами", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

11.03.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України.

11.03.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "При 100-відсотковому фінансуванні Держархбуд­інспекція виконала результативні показники бюджетної програми лише на 50%", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Цьогоріч Вищі органи аудиту України, Польщі та Словаччини розпочнуть спільний аудит щодо контролю за транскордонним перевезенням небезпечних відходів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.03.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Національне агентство України з питань державної служби потребує додаткового нормативно-правового врегулювання своєї діяльності", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.03.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України".

07.03.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України.

06.03.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених Національному агентству України з питань державної служби на керівництво та функціональне управління у сфері державної служби".

06.03.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Національному агентству України з питань державної служби на керівництво та функціональне управління у сфері державної служби.

06.03.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Національному агентству України з питань державної служби на керівництво та функціональне управління у сфері державної служби.

05.03.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан презентував Послам ініціативу Рахункової палати створити Спецгрупу INTOSAI з аудиту оцінювання збитків внаслідок військового конфлікту на Сході та анексії Криму", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

27.02.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Єдині міжнародні стандарти підрахунку збитків, завданих військовими конфліктами, дозволять мати об'єктивну картину наслідків агресії Росії", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

21.02.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Пацкан: Рахункова палата отримала доступ до реєстрів Мін'юста. Це дозволить скоротити термін проведення аудитів і сприятиме підвищенню їх якості", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

21.02.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "МОЗ не забезпечило своєчасну реалізацію більшості заходів проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» на центральному рівні", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

18.02.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність впровадження проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку".

18.02.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності впровадження проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

18.02.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності впровадження проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

13.02.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству молоді та спорту України на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивну реабілітацію".

13.02.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству молоді та спорту України на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивну реабілітацію.

13.02.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству молоді та спорту України на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивну реабілітацію.

11.02.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата рекомендує Мінмолодьспорту забезпечити більш ефективне управління бюджетними коштами на розвиток спорту серед осіб з інвалідністю", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата зацікавлена у посиленні контролю за використанням фінансової допомоги Україні з боку ЄС", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата та Вищий аудиторський офіс Чехії спільно аналізуватимуть стан забезпечення прав трудових мігрантів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Ми пропонуємо INTOSAI створити Спецгрупу з аудиту оцінювання збитків від військових конфліктів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.02.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Рахункова палата і Консультативна місія ЄС розпочали професійний діалог", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан у Варшаві закликав світових лідерів фінансового контролю підтримати Україну під час аналізу підрахунків збитків і втрат, нанесених Росією", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

07.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Голова Рахункової палати вручив своєму польському колезі орден Ярослава Мудрого з нагоди 100-річчя Вищої палати контролю Польщі", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.02.2019

У розділі "Міжнародне співробітництво - Події та зустрічі" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан відвідає Польщу з нагоди 100-річчя Вищої палати контролю та зустрінеться зі світовими лідерами фінансового контролю", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

06.02.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Рахункова палата вже незабаром оприлюднить інформацію щодо виявлених порушень при ремонті доріг у трьох областях України", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

05.02.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Рахункова палата розпочала аудит у Службі автомобільних доріг на Хмельниччині", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

05.02.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Розгляд питання на засіданні Рахункової палати".

05.02.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про затвердження Порядку складання сертифікатів незалежності.

01.02.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Розгляд питання на засіданні Рахункової палати".

01.02.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про проведення оцінки корупційних ризиків у Рахунковій палаті.

01.02.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Розгляд питання на засіданні Рахункової палати".

01.02.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про затвердження Антикорупційної програми Рахункової палати на 2018 рік (в новій редакції).

31.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата та ДБР співпрацюватимуть у сфері виявлення фінансових правопорушень", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

23.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання бюджетних коштів на забезпечення здійснення правосуддя місцевими господарськими судами".

23.01.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення здійснення правосуддя місцевими господарськими судами.

23.01.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення здійснення правосуддя місцевими господарськими судами.

23.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"".

23.01.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

23.01.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

21.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: У 2019 році Рахункова палата зосередиться на питаннях обороноздатності, потребах переселенців. Заплановані аудити в Укрзалізниці, НАБУ та НАЗК", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

18.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата розпочала аудит автомобільних доріг державного значення у Закарпатській області", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

10.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» у регіонах за три роки виконаний лише на чверть, а понад 72% коштів не використано", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

09.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Валерій Пацкан: Цього року ми розпочинаємо фінансові аудити за міжнародними стандартами", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

08.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання та розпорядження майном державного підприємства «ПРОЗОРРО», що має фінансові наслідки для державного бюджету".

08.01.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання та розпорядження майном державного підприємства "ПРОЗОРРО", що має фінансові наслідки для державного бюджету.

08.01.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання та розпорядження майном державного підприємства "ПРОЗОРРО", що має фінансові наслідки для державного бюджету.

04.01.2019

У розділі "Гласність - Події" розміщено повідомлення "Пацкан: Рахункова палата отримає доступ до інформаційних систем Казначейства та ДФС, що оптимізує проведення нею аудитів", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

04.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата вказала на ризики реалізації Стратегії реформування судоустрою", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

03.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету Державним агентством з питань електронного урядування України на електронне урядування та Національну програму інформатизації".

03.01.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Державним агентством з питань електронного урядування України на електронне урядування та Національну програму інформатизації.

03.01.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Державним агентством з питань електронного урядування України на електронне урядування та Національну програму інформатизації.

03.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Рахункова палата: кошти на електронне урядування та Національну програму інформатизації використані неефективно", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

02.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Розгляд питання на засіданні Рахункової палати".

02.01.2019

У розділі "Результати засідань Рахункової палати" розміщено повідомлення "Ефективність використання коштів державного бюджету, виділених на виконання повноважень органами Державної фіскальної служби України".

02.01.2019

У розділі "Звіти за результатами здійснення заходів державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)" розміщено Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на виконання повноважень органами Державної фіскальної служби України.

02.01.2019

У розділі "Рішення Рахункової палати" розміщено Рішення Рахункової палати про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на виконання повноважень органами Державної фіскальної служби України.

02.01.2019

У розділі "Діяльність Рахункової палати - Офіційні повідомлення" розміщено повідомлення "Національна система управління та контролю в рамках програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства на 2014–2020 роки потребує вдосконалення", підготовлене управлінням інформаційної політики Рахункової палати.

 

Архів поновлень сайту

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України