27 травня 2022

ПОСТАНОВА

Верховної Ради України

Про проведення міжнародної конференції

З метою підвищення ролі й значення незалежного фінансового контролю в державі, посилення боротьби з фактами проявів порушень і зловживань у бюджетно-фінансовій, економічній та соціальній сферах та з нагоди 10-ої річниці діяльності Рахункової палати, Верховна Рада України постановляє:

Доручити Кабінету Міністрів України до 1 березня 2006 року за участю Рахункової палати створити організаційний комітет по підготовці та проведенню міжнародної конференції "Роль вищих органів фінансового контролю у боротьбі з корупцією та шахрайством" у вересні 2006 року в м. Києві та розробити комплексний план заходів з визначенням обсягів та джерел її фінансування.

Голова Верховної Ради
України