05 липня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2006 рік
23.10.2006

Робочий візит делегації
Головного контрольного управління  
Сполучених Штатів Америки в Україну

16 жовтня 2006 року в Рахунковій палаті України з короткотерміновим візитом перебувала делегація аудиторів Головного контрольного управління Сполучених Штатів Америки. Метою візиту була зустріч з Головою Рахункової палати України Симоненком В.К. щодо обговорення питань співробітництва між Вищими органами фінансового контролю (ВОФК) України і Сполучених Штатів Америки при проведенні аудиту ВОФК США проекту Чорнобильського об'єкту "Укриття" і міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду "Укриття", ініціатором якого виступив ВОФК України.  

З огляду на актуальність чорнобильської проблематики для Рахункової палати України та на запрошення її Голови Симоненка В.К., 20 жовтня 2006 року відбулася ще одна зустріч американських та українських аудиторів, у ході якої представники ВОФК США поділилися основними попередніми результатами їхньої місії до Чорнобильської АЕС та міста Славутич. Під час перевірки увага аудиторів США приверталась до питань як фінансового, так і технічного характеру. Зокрема, вони досліджували ефективність спорудження об'єкта "Укриття" та інших потужностей на майданчику станції, а також діяльність групи управління проектом і вартість здійснення відновлюваних робіт.

За результатами проведення двох зустрічей було досягнуто домовленості, що у травні 2007 року ВОФК США направить Рахунковій палаті звіт з національної перевірки та обговорить можливість включення його матеріалів до кінцевого документа міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду "Укриття".

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України