18 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2006 рік
18.12.2006

Робоча зустріч
Першого заступника Голови Рахункової палати
Володимира Першина з експертом Європейської Комісії

8 грудня 2006 року в Рахунковій палаті відбулась робоча зустріч Першого заступника Голови Рахункової палати Володимира Першина з експертом Європейської Комісії Дереком Хантом.

У зустрічі також взяли участь начальник відділу міжнародного співробітництва Тарас Притула та заступник начальника відділу забезпечення діяльності Спеціальної контрольної комісії з питань державних закупівель Маргарита Горбач.

Дерек Хант поінформував, що завданням місії Європейської Комісії є дослідження ситуації в Україні в сфері державних закупівель після опублікування звітів Світового банку та OECD/SIGMA.

Під час зустрічі сторони обговорили існуючі недоліки системи державних закупівель, напрями її удосконалення, а також проблеми корупції.

Володимир Першин поінформував про підготовку нового проекту Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", а також про діючу при Рахунковій палаті України Спеціальну контрольну комісію з питань державних закупівель.

Дерек Хант повідомив, що за результатами місії буде підготовлено та представлено Європейській Комісії відповідний звіт, в якому буде рекомендовано розпочати більш широкомасштабний проект щодо удосконалення сфери державних закупівель в Україні. 

Примітка: OECD/SIGMA - Cпільна ініціатива Організації Економічного Співробітництва та Розвитку та Європейського Союзу щодо підтримки вдосконалення врядування та управління

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України