16 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2006 рік
18.12.2006

Робоча зустріч
заступника Голови Рахункової палати України Олександра Яременка з представниками Світового банку в Україні

11 грудня 2006 року в Рахунковій палаті України відбулась робоча зустріч заступника Голови Рахункової палати Олександра Яременка з представниками Світового банку в Україні на чолі із старшим радником з економічних питань Мартіном Райзером.

На початку зустрічі представники Світового банку підкреслили, що Україна перебуває в центрі уваги Світового банку в частині розбудови кадрового та технічного потенціалу інституцій, які займаються державними фінансами.

Сторони обговорили питання місця та ролі Рахункової палати при здійсненні аудиту державних фінансів. При цьому, особлива увага приділялась питанню контролю за доходною частиною державного бюджету, право здійснення якого Рахункова палата України отримала з 2006 року відповідно до змін, внесених до Конституції України.

Заступник Голови Рахункової палати Олександр Яременко зазначив також, що наступним кроком закріплення нових повноважень Рахункової палати є внесення змін до Закону України "Про Рахункову палату", які можливо будуть розглянуті Верховною Радою України у лютому 2007 року.

Під час зустрічі сторони окремо обговорили питання надходжень до державного бюджету коштів від приватизації, які становлять значну частку доходів держави та, відповідно, потребують пильної уваги з точки зору контролю за їх надходженням.

Крім того, на прохання представників Світового банку Заступник Голови Рахункової палати Олександр Яременко поділився інформацією щодо питання державних закупівель, зокрема стосовно проекту нового закону про державні закупівлі, а також щодо місця і функцій Рахункової палати у процесі контролю здійснення закупівель за державні кошти.

 Другим питанням, яке представники Рахункової палати та Світового банку обговорювали  під час зустрічі, був короткий огляд проекту Світового банку "Модернізація державних фінансів".

Керівник проекту, головний спеціаліст з питань державного сектору Джем Денер поінформував учасників зустрічі про стан виконання проекту та подальші кроки Світового банку щодо реалізації даного проекту в Україні.

Наприкінці зустрічі Заступник Голови Рахункової палати Олександр  Яременко та старший радник з економічних питань Світового банку в Україні Мартін Райзер наголосили на готовності до подальшої співпраці між даними інституціями з метою удосконалення системи державних фінансів України.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України