21 травня 2022    
Пошук
Головна » Архів » Події та зустрічі » 2007 рік
02.10.2007

Представлення попередніх результатів міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду "Укриття"

Делегація Рахункової палати України на чолі з головним контролером - директором департаменту М.Я.Шулежко візьме участь у засіданні робочої групи EUROSAI з аудиту навколишнього середовища, яке відбудеться 3-5 жовтня 2007 року в м.Братислава, Словацька Республіка.

Темою засідання визначено проведення аудиту виконання зобов'язань Кіотського протоколу про зміну клімату. Крім того, у ході семінару планується заслухати попередні результати двох міжнародних аудитів екологічної мережі NATURA 2000 (Координатор аудиту - ВОФК Французької Республіки) та Чорнобильського фонду "Укриття" (координатор аудиту - ВОФК України).

Міжнародний координований аудит Чорнобильського фонду "Укриття" розпочато у 2007 році. Учасниками аудиту виступили 8 Вищих органів фінансового контролю Республіки Польща, Російської Федерації, Словацької Республіки, Сполучених Штатів Америки, України, Федеративної Республіки Німеччина, Швейцарської Конфедерації та Європейський суд аудиторів. За результатами обговорень у ході засідання, Рахункова палата України розпочне підготовку Спільного звіту, який планується завершити, підписати і оприлюднити у І півріччі 2008 року.

Про цей сайт | Адміністратор | Лист до редакції
Розробник ЗАТ "Софтлайн", Україна© Рахункова палата України