22.05.2014

Голова Рахункової палати зустрівся з європейськими експертами

 

20 травня у приміщенні Рахункової палати Голова Рахункової палати Роман Магута провів робочу зустріч з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), експертами Національного аудиторського офісу та Міністерства міжнародного розвитку Великобританії. Мета заходу - робочі консультації щодо можливих шляхів розвитку подальшого співробітництва між GIZ та Рахунковою палатою, інституційного розвитку Рахункової палати України, співпраці між РПУ й Національним аудиторським офісом Великобританії.

Сторони, зокрема, обговорили питання підготовки змін до Конституції України та проекту нового Закону України «Про Рахункову палату» з метою виконання Плану заходів із реалізації співробітництва між Рахунковою палатою і GIZ у рамках проекту «Підтримка реформи управління держаними фінансами» на 2014 рік.

21 травня за участю експертів Національного аудиторського офісу Великобританії і фахівців Рахункової палати у приміщенні РПУ відбувся семінар із питань управління якістю ВОФК (процесів, документів тощо), на якому були розглянуті актуальні питання з зазначеної тематики.

повернутись