05.11.2007

Делегація РПУ - учасник ХIХ Конгресу INTOSAI

Сьогодні, 5 листопада, в Мехіко розпочинається ХIХ Конгрес Міжнародної організації Вищих органів фінансового контролю (INTOSAI), яка об'єднує у своїх лавах 186 країн світу. Участь у його роботі беруть також представники України. Делегацію Рахункової палати нашої країни очолює її Голова - Валентин Симоненко.

Протягом робочого тижня учасники Конгресу, який проводиться один раз на три роки, матимуть можливість ознайомитися з досвідом роботи і успіхами колег у сфері контролю та поліпшення управління державними фінансами. Детально буде обговорено теми менеджменту, підзвітності і аудиту державного боргу, а також систему оцінки ефективності діяльності органів фінансового контролю на основі загальноприйнятих ключових показників.

В планах роботи нашої делегації двосторонні зустрічі Голови Рахункової палати України Валентина Симоненка з керівниками Вищих органів фінансового контролю Мексики, США, Іспанії, Великобританії, Португалії, Російської Федерації та інших країн, в ході яких буде обговорено головні напрями двостороннього співробітництва та конкретні шляхи їх реалізації.

 

повернутись